Hondrostrong - krem do walki z bólem stawów, artretyzmem i artrozą
358zł
179zł

Skutecznie przywraca uszkodzoną tkankę chrząstki

Rzadki zielony krem produkowany z małża do naprawy stawów

Ludzie, którzy doświadczają długotrwałego stresu na stawach

Wyprodukowany
z wyjątkowych
zielonych małży
Jest produkowane
tylko 1500
opakowań rocznie
Eliminuje
ból i obrzęk
w stawach
Przywraca
stawy
i tkankę

Czym są zielone małże?

Zielone małże - są to mięczaki żyjące nad wybrzeżem Nowej Zelandii. Małże są tradycyjnym pożywieniem dla maoryskich aborygenów. Przedstawiciele Maorysów prawie nigdy nie mają chorób stawów i kręgosłupa, nawet w ekstremalnym wieku. Badania wykazały, że jest to spowodowane małżami, które są tradycyjnie bogate w rdzenną dietę.

Małże zawierają dużą ilość mukopolisacharydów, które w organizmie człowieka są częścią międzykomórkowej substancji tkanki łączącej (w tym chrząstki), dzięki czemu mają korzystny wpływ na stawy. Procedura otrzymywania ekstraktu jest procesem dość czasochłonnym, ponieważ proces jego przygotowania nie wykorzystuje podwyższonych temperatur i składników chemicznych.

Wkrótce opracowano technologię wytwarzania ekstraktu z małży, która pozwala zachować ich właściwości lecznicze. Procedura uzyskiwania ekstraktu - proces jest dość czasochłonny i zajmuje dużo czasu, ponieważ w procesie jego przygotowania nie stosuje się podwyższonych temperatur i składników chemicznych.

Formuła kremu Hondrostrong jest wzbogacona o poniższe składniki:

Apitoxin (jad pszczeli) - ma silne działanie przeciwbólowe, przywraca uszkodzoną tkankę chrzęstną w stawach, rozpoczyna proces regeneracji tkanek.

Sok z liści ostrokrzewu - skutecznie leczy zapalenie stawów i bóle reumatyczne. Ma działanie przeciwzapalne i wyraźne działanie przeciwbakteryjne przeciwko bakteriom z rodzaju Stropecus, które w niektórych przypadkach powodują reumatyzm.

Skutecznie przywraca uszkodzoną tkankę chrząstki

Eliminuje ból, obrzęk i drętwienie stawów

Przywraca ruchliwość kończynom

Dlaczego Hondrostrong jest lepszy od innych środków do leczenia stawów?

Obecnie choroby tkanki chrzęstnej, takie jak: zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie wielostawowe, choroba zwyrodnieniowa stawów, osteochondroza, zajmują jedną z wiodących pozycji na świecie pod względem rozpowszechnienia wśród populacji. Niestety w ostatnich czasach te patologie przekroczyły przedział wiekowy.

W Polsce sytuacja jest katastrofalna, około 50% populacji ma jakieś problemy ze stawami. Ale najgorsze jest to, że ludzie preferują „niekonwencjonalne” metody leczenia, co często prowadzi do komplikacji stanu. Dlatego, aby uniknąć pogorszenia sytuacji, nowy i najbardziej skuteczny sposób na dziś ma na celu leczenie chorób tkanki chrzęstnej „Hondrostrong”.

Dla środek „Hondrostrong” jest sprzedawany tylko w Internecie przez oficjalną stronę internetową. W ten sposób oszczędza się 70% kosztów reklamy telewizyjnej i 300 - 400% marż apteki, dlatego Hondrostrong może sobie pozwolić na absolutnie KAŻDY potrzebujący.

Hondrostrong - rzadki zielony krem produkowany z małża do naprawy stawów

Hondrostrong jest produkowany według starożytnej receptury ludu Maorysów, rdzennej ludności Nowej Zelandii. Przepis jest przekazywany z pokolenia na pokolenie i jest utrzymywany w ścisłej tajemnicy. Polinezyjczycy powierzyli przepis naszej firmie pod jednym warunkiem – możliwość wyprodukowania nie więcej niż 1500 puszek środku rocznie.

Zawiera cenny ekstrakt z zielonych małży, który został wzbogacony apitoksyną, wyciągiem z kardamonu, olejem amarantowym i sokiem z liści ostrokrzewu.

W porównaniu z zastrzykami środek nie uszkadza tkanek miękkich i struktury torebki stawowej, ale przeciwnie, przenika do jamy stawowej przez osmozę i jednocześnie odżywia i przywraca strukturę i funkcję torebki stawowej. Efekt ten uzyskuje się dzięki tajnej formule „Hondrostrong”.

Hondrostrong - krem do walki z bólem stawów, artretyzmem i artrozą
358zł
179zł

Skuteczność kremu Hondrostrong jest sprawdzona przez pacjentów

Doradzam moim pacjentom z chorobami stawów różnego pochodzenia stosowanie kremu „Hondrostrong”. Oczywiście nie każdy może go kupić z powodu ograniczonej produkcji. Krem działa miejscowo, przenika bezpośrednio do jamy worka stawowego i działa bezpośrednio na eliminację choroby. Unikalny skład produktu „Hondrostrong” regeneruje uszkodzoną tkankę chrząstki, eliminuje ból i stan zapalny stawów i przywraca ich normalne funkcjonowanie. Doskonały do leczenia osteochondrozy, zapalenia stawów, pęknięcia funkcji układu mięśniowo-szkieletowego.

Kolowski Adam
Chirurg najwyższej kategorii
Доктор

Kto jest zagrożony chorobą stawów?

Osób już mające pewne choroby stawów

Starsi ludzie, którzy stracili elastyczność stawów w wyniku zmian związanych z wiekiem

Ludzie, którzy mają uraz stawów i kręgosłupa

Ludzie, prowadzące nieaktywny tryb życia (długie siedzenie przy komputerze)

Ludzie, którzy doświadczają długotrwałego stresu na stawach (w tym w wyniku nadwagi)

Sportowcy

W celu zapobiegania rozwojowi chorób stawów wszystkim ludziom (ponieważ z wiekiem stawy się nasilają)

Opinie kupujących o kremie "Hondrostrong"

Waldemar, 45 lat

Około 3 lata temu w lutym moje kolano zaczęło boleć. Na początku miałem prześwietlenie i powiedzieli, że mam zapalenie stawów. Ledwie chodziłem. Jako osoba niepełnosprawna. Lekarze zaproponowali mi operację kolana. Nie chciałem być na stole operacyjnym. Rozpocząłem samodzielne badanie tego problemu. Dobrze, że ich nie słuchałem. Dowiedziałem się o nowym kremie „Hondrostrong”, zamówiłem na oficjalnej stronie internetowej. Krem dostałem po 7 dniach, używałem, jak napisano w instrukcji. 11 dnia zaciąłem biegać, aby przygotować się do maratonu miejskiego. Kolano nie przeszkadzało!!

Ania, 30 lat

Poszłam do szpitala z chondrozą i bólem stawu barkowego (był spuchnięty). Przeszłam leczenie kroplomierzami, witaminami, magnesem, akupunkturą i masażem. Ogólnie rzecz biorąc, zostałam zmuszona iść do pracy, ale moja ręka nie przestawała boleć. W recepcji neuropatolog zasugerował, jak on powiedział, ostatnią rzecz, której należy mi spróbować. Krem „Hondrostrong”, używałam 3 razy dziennie. Pomógł mi, mogę teraz bezpiecznie pracować i tańczyć.

Michał, 62 lata

Widzę, że krem „Hondrostrong” nie pomógł nie tylko mi! Podoba mi się. Myślałem, że będę musiał robić operację, ale trafiłem do inteligentnego lekarza i on przepisał ten lek. W 3 dni wszystko zostało przywrócone do zdrowie, ani bólu, ani obrzęku. Krem jest świetny, co mogę powiedzieć.

Instrukcja użytkowania

Połóż niewielką ilość kremu na dłoni

Zastosuj lekkimi ruchami masażowymi w obszarze problemowym

Używaj 3 razy dziennie

Uwaga! Uważaj na podróbki!

Zielone małże są znane ze swoich właściwości leczniczych. Krem „Hondrostrong” jest przygotowany według starożytnej i tajnej receptury ludów polinezyjskich. Zielone małże są zbierane tylko nad wybrzeżem Nowej Zelandii.

Uważaj na podróbki! Jeśli widziałeś krem na bazie zielonych małży w niskiej cenie, najprawdopodobniej jest to podróbka. W najlepszym przypadku nie da to efektu, w najgorszym przypadku - choroba się rozwinie. Ten lek można kupić tylko w naszym sklepie. Jesteśmy oficjalnym dostawcą i gwarantujemy jakość produktów.

Dostawa i opłata:

Złóż zamówienie przez stronę internetową
W ciągu 15 minut zostaniesz połączony z operatorem z celu potwierdzenia zamówienia
My pakujemy i wysyłamy zamówienie
Po 7-14 dniach paczka jest dostawiona na pocztę
Odbierz i zapłać za paczkę na poczcie

Specjaliści naszej firmy

Adam Lowowski

Dyrektor działu jakości

zapewnia, że Twoje zamówienie jest oryginalne i prawidłowo zapakowane

Ania Mirowa

Dyrektor Call Centrum

odpowiedzialny za terminową komunikację pod określonym numerem telefonu

Karol Kotowski

Dyrektor działu logistyki

odpowiedzialny za dostarczenie paczki pod właściwy adres i na czas

Hondrostrong - krem do walki z bólem stawów, artretyzmem i artrozą
358zł
179zł
* Proszę zanotować: Ten produkt nie jest lekiem i nie zastępuje leku. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych warunków zdrowotnych.
* Klikając przycisk "Zamówić", potwierdzasz, że przeczytałeś Polityką prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie twój danych osobowych. [X]
X

DROGI KLIENCIE!

Wykryliśmy niektóre fałszywe strony internetowe. Aby uniknąć zakupu podrobionych produktów, prosimy o składanie zamówień bezpośrednio na oficjalnej stronie:

www.hondrostrong.org

Dziękujemy za wsparcie!
© HONDROSTRONG POLSKA